image002

W ostatnim tygodniu maja w Klubie „Górnik” odbyła się zabawa dla najmłodszych z okazji „Dnia dziecka”. Zabawę przygotowały i przeprowadziły słuchaczki Medycznej Szkoły Policealnej z kierunków: opiekunka dziecięca, technik masażysta. Natomiast słuchaczki z kierunku technik usług kosmetycznych wykonywały malowanie twarzy i brokatowe tatuaże dla chętnych. Podczas zabawy odbył się występ dziecięcej grupy wokalnej z Sanoka. Dziewczyny zaprezentowały repertuar regionalnych piosenek. Następnie zabawę uświetnił gimnastyczny występ „Spartan” z Zahutynia. Efektowny pokaz umiejętności budził ogromny podziw wśród dzieci, jak również rodziców. Na scenie wystąpiła także grupa Mażoretek BABY VIVID (pod opieką Pani Pauliny Baran) działająca przy OSP w Jaćmierzu, która zaprezentowała pokaz taneczno-muzyczny. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Każdy z uczestników otrzymał zdrowy poczęstunek. Wszyscy z uśmiechami i z pięknie umalowanymi twarzami wrócili z rodzicami do domu.[A.LR]

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

KLAUZULA INFORMACYJNA
do przetwarzania danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że:

Administratorem Danych jest:

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku

38-500 Sanok
ul. Konarskiego 3
tel. 134631242

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych oraz udostępnia jego dane kontaktowe:

 tel. 134631242 wew. 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane będą przetwarzane w celu:

Procesu dydaktyczno - wychowawczego

Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest:

udzielona zgoda na przetwarzanie danych realizacja obowiązku prawnego wynikającego z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.

Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 i 1000)

Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów:

Dane nie będą przekazywane innym podmiotom niewymienionym 
w przepisach prawa.

Okres przechowywania danych:

Dane będą przechowywane do końca procesu kształcenia

Ma Pani/Pan prawo do:

- prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podane dane są:

wymogiem ustawy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

© MSCKZiU SANOK