TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

dyplomfilm1maly

W dniu 6 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie podsumowano wyniki konkursu skierowanego do uczniów, a poświęconego zachowaniu pamięci o Polakach ratujących Żydów na Podkarpaciu. Spotkanie było okazją do wręczenia nagród i wyróżnień. Towarzyszyła temu także wystawa poświęcona błogosławionej Rodzinie Ulmów. Naszą szkołę na rozdaniu nagród reprezentowali słuchacze: Anna Osenkowska i Bartłomiej Wójciak. W wyróżnionym projekcie pt.„Cichy Bohater” brali także udział: Kinga Węgrzyńska i Ernest Sopata. Opiekun projektu: Paweł Deptuch. Serdecznie gratulujemy.

1 2

W dniu 6 grudnia z Medycznej Szkoły Policealnej im. Anny Jenke wyruszył orszak Świętego Mikołaja. Rozdając jabłka, młodzież promowała zdrowy styl życia. Drobne upominki i materiały informacyjne o szkole wręczano mieszkańcom Sanoka. Św Mikołaj odwiedził również uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Progres” sprawiając im wiele radości i uśmiechu. Dziękujemy Św Mikołajowi za odwiedziny…

1 3Dziś (4.12) w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Sanoku słuchaczki kierunku Opiekunka dziecięca przeprowadziły zabawy, przygotowujące najmłodsze dzieci do wizyty świętego Mikołaja. Słuchaczki wspólnie z dziećmi malowały postać mikołaja, wykonywały ozdoby choinkowe, uczyły dzieci mikołajowego tańca. Dziękujemy dzieciom za mile spędzony czas!

1 10W minionym tygodniu w naszej szkole odbyły się WARSZTATY TWORZENIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH prowadzone przez klasę terapeutów zajęciowych. Na warsztatach, po wprowadzeniu teoretycznym, każdy z uczestników wykonał samodzielnie ozdobę świąteczną. Do dyspozycji uczestników spotkania przygotowane były wzorcowe ozdoby i szablony z elementami poszczególnych dekoracji oraz wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do pracy. Pomysłem na wspólną pracę udało się zainteresować słuchaczy innych kierunków. Tworzenie przepięknych prezentów i ozdób świątecznych było wspaniałym działaniem integracyjnym. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wspólna zabawę.

1 4

Dnia 1 grudnia słuchaczki z kierunku Opiekunka dziecięca przeprowadziły zajęcia mikołajowe dla dzieci z Samorządowego Żłobka nr 1 w Sanoku. Słuchaczki przedstawiły dzieciom postać św. Mikołaja. Dzieci bawiły się wspaniale rysując bałwanki, śpiewając piosenki o Mikołaju i tańcząc w rytm świątecznych  piosenek. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania z maluchami!!!!

1 12 Copy

W dniu 30.11.2023 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sanoku odbyła się zabawa Andrzejkowa dla najmłodszych uczniów na której gościli słuchacze z MSCKZiU w Sanoku z kierunków Opiekun Medyczny oraz II Terapeuta Zajęciowy. Słuchacze przygotowali podopiecznym SOSW szereg zabaw dyskotekowych oraz oczywiście wróżb Andrzejkowych, których nie mogło zabraknąć. Uśmiechu, wspólnych zabaw i tanecznych pląsów nie było końca. Na zakończenie integracyjnych Andrzejek słuchacze wspólnie pozowali do zdjęć z przygotowanej fotobudki, wręczyli dzieciom po słodkim upominku oraz pomiàtkowym dyplomie. Podsumowując wspólną zabawę Pani dyr SOSW Anna Ciuk serdecznie podziękowała organizatorom oraz przy okazji zaprosiła słuchaczy do dalszej współpracy przy organizacji kolejnych imprez z jasnym przekazem "Do zobaczenia wkrótce" [RG]

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK