edytuj
Medyczno-Społeczne Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Medyczna Szkoła Policealna
im. Anny Jenke
edytuj
Technik elektroniki
i informatyki medycznej
Technik
elektroradiolog
Technik
farmaceutyczny
Asystent osoby niepełnosprawnej
Technik
masażysta
Terapeuta
zajęciowy
Higienistka
stomatologiczna
Protetyk
słuchu
Opiekunka
dziecięca
technik usług
kosmetycznych
opiekun
medyczny
opiekunka
środowiskowa
opiekun
w domu pomocy społecznej
opiekun
osoby starszej

Logowanie

Galerie fotografii

To, co spożywamy ma bardzo duży wpływ na to, jak funkcjonuje nasze ciało, jaką kondycją cieszy się nasza skóra. Dieta ma również wpływ na to jak szybko pojawią się na naszej skórze zmarszczki i jak postępują procesy starzenia się.
To co spożywamy dziś, decyduje o tym jak będziemy wyglądać
i funkcjonować w wieku dojrzałym i starszym. Każda kobieta marzy o pięknej zdrowej i zadbanej skórze. Taka skóra daje nam dobre samopoczucie, czujemy się atrakcyjnie. Jednakże, aby zapewnić sobie taki wygląd skóry na pewno nie wystarczy używać wspaniałych kosmetyków. Należy pamiętać, iż skóra jest odzwierciedleniem naszego stanu zdrowia. Aby zachować zdrowie bardzo ważną kwestią jest dostarczanie organizmowi odpowiednich składników odżywczych, przyjmować odpowiednią ilość płynów. Wiele problemów związanych ze skórą ma swoje źródło w nieodpowiednim żywieniu. W ciągłym pędzie życia mało kiedy zastanawiamy się co jemy , kiedy jemy, jak jemy i jak to wpływa na nas. Zadbanie o skórę od „wewnątrz” wcale nie jest takie trudne
a jakże ważne … o tym przekonać się mogły słuchaczki II rocznika Technika Usług Kosmetycznych na zajęciach dietetyki, na zakończenie których przygotowały, zaprezentowały przekąski „pełne zdrowia”.
zdjcie0056 zdjcie0058