edytuj
Medyczno-Społeczne Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Medyczna Szkoła Policealna
im. Anny Jenke
edytuj
Technik elektroniki
i informatyki medycznej
Technik
elektroradiolog
Technik
farmaceutyczny
Asystent osoby niepełnosprawnej
Technik
masażysta
Terapeuta
zajęciowy
Higienistka
stomatologiczna
Protetyk
słuchu
Opiekunka
dziecięca
technik usług
kosmetycznych
opiekun
medyczny
opiekunka
środowiskowa
opiekun
w domu pomocy społecznej
opiekun
osoby starszej

Logowanie

Galerie fotografii

           

20140511 111029

Medyczna Szkoła Policealna w Sanoku od dnia 6 czerwca 2002 roku - dnia w którym obrała imię Anny Jenke systematycznie uczestniczy we wszystkich uroczystościach związanych z Patronem.

           Dnia 11 maja 2014 roku w Jarosławiu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 25-lecia Towarzystwa Przyjaciół Anny Jenke, w którym dzięki zaproszeniu organizatorów również wzięliśmy udział. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w Jarosławskiej Kolegiacie. Homilię wygłosił ks.prof. Tadeusz Guz.

Dalsze uroczystości kontynuowane były w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie zgromadzeni obejrzeli program artystyczny oraz wysłuchali wykładu na temat „Czuwaj i pracuj na chwałę i wielkość Polski” prowadzonego przez ks.prof.T.Guza.

       Spotkanie zakończyło się wręczeniem nagród jubileuszowych i pamiątek. Z okazji 25-lecia została wydana pozycja książkowa pt.”Z Bogiem i tylko dla Boga”,która zawiera opis dorobku Stowarzyszenia w szerzeniu znajomości postaci Sługi Bożej Anny Jenke.

Znaleźć tam można również wypowiedź Pani Dyrektor MSP w Sanoku oraz świadectwa młodzieży naszej szkoły na temat swojej Patronki. Zamieszczone wypowiedzi nawiazują do motta Medycznej Szkoły Policealnej, które brzmi „DO LUDZI TRZEBA IŚĆ Z DUSZĄ BOGATĄ W MIŁOŚĆ”.

     Uwieńczeniem spotkania był uroczysty obiad, na który tradycyjnie już zaprosił zgromadzonych gości jarosławski restaurator Pan Tadeusz Słowik.

 Galeria zdjęć