edytuj
Medyczno-Społeczne Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Medyczna Szkoła Policealna
im. Anny Jenke
edytuj
Technik elektroniki
i informatyki medycznej
Technik
elektroradiolog
Technik
farmaceutyczny
Asystent osoby niepełnosprawnej
Technik
masażysta
Terapeuta
zajęciowy
Higienistka
stomatologiczna
Protetyk
słuchu
Opiekunka
dziecięca
technik usług
kosmetycznych
opiekun
medyczny
opiekunka
środowiskowa
opiekun
w domu pomocy społecznej
opiekun
osoby starszej

Logowanie

Galerie fotografii

Słuchacze Medycznej Szkoły Policealnej z kierunków: Terapeuta zajęciowy, Opiekun środowiskowy, Asystent osoby niepełnosprawnej zorganizowali „Terapeutyczny Kostiumowy Bal Karnawałowy” dla 150 podopiecznych WTZ - ów z ul. Zielonej , Robotniczej i Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej w Zagórzu.

Sala Klubu „Gagatk” 28 stycznia od samego rana zapełniała się mnichami, elfami, wróżkami, czarodziejkami, piratami, marynarzami, królami, paziami, krasnoludkami, rycerzami, sindbadami, indiankami, góralkami, krakowiankami i bogato złoconymi księżniczkami.

Jednym słowem „Wróżka Alicja” wpuszczała na salę tylko pięknie odziane i kolorowe postacie, a dotyk jej „czarodziejskiej srebrnej pałeczki” wywoływał u wszystkich wesoły uśmiech i chęć do zabawy, często „w pocie czoła”. Atrakcjami balu były: kotyliony i odnajdywanie swojej pary, zdobywanie serduszek oraz obdarowywanie nimi króla i królowej balu . Atrakcyjne konkursy z nagrodami, przepyszne słodycze, zabawy i gry przygotowane przez młodzież pod opieką nauczycieli Medycznej Szkoły Policealnej nie pozwoliły uczestnikom odpoczywać. Działania terapeutyczne rozpoczęły się dużo wcześniej, jeszcze na etapie uzgadniania przez „praktykującą młodzież” z kierownictwem Ośrodków kostiumów balowych ,ten moment emocjonował najmocniej ale też dobrze bawił wszystkich.

Scenariusz zabawy,powtórzono dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego

„ Zaangażowana młodzież ze swoich zadań wywiązywała się wyjątkowo dobrze, dojrzale i odpowiedzialnie, wręcz świetnie”. Impreza nie byłaby tak udana gdyby nie sponsorzy, którym serdecznie dziękuję w imieniu uczestników i organizatorów.

Ph