edytuj
Medyczno-Społeczne Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Medyczna Szkoła Policealna
im. Anny Jenke
edytuj
Technik elektroniki
i informatyki medycznej
Technik
elektroradiolog
Technik
farmaceutyczny
Asystent osoby niepełnosprawnej
Technik
masażysta
Terapeuta
zajęciowy
Higienistka
stomatologiczna
Protetyk
słuchu
Opiekunka
dziecięca
technik usług
kosmetycznych
opiekun
medyczny
opiekunka
środowiskowa
opiekun
w domu pomocy społecznej
opiekun
osoby starszej

Logowanie

Galerie fotografii

W czwartkowe popołudnie, 28. listopada, nasi słuchacze działający w szkolnym Klubie Ośmiu zorganizowali i poprowadzili Zabawę Andrzejkową dla podopiecznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sanoku. Prowadząca (w tej roli Anita Mnich z kierunku Opiekunka dziecięca) wprowadziła uczestników zabawy w tematykę obchodów Andrzejek oraz zapoznała szczegółowo z tradycjami tego święta poprzez koordynowanie prowadzonych zabaw i wróżb. Każdy mógł „poznać swoją przyszłość” dzięki wylosowanym rekwizytom („Twój przyszły zawód”), kolorom („Na co powinieneś w życiu uważać”), kręceniu butelką („Czekająca Cię droga życiowa”). Dużym zainteresowaniem cieszyło się ponadto wróżenie z wosku oraz poznawanie imienia przyszłej sympatii.

Poza wróżbami podopieczni razem z naszymi wolontariuszami bawili się w rytm muzyki. Repertuar piosenek, przygotowany przez Piotra Kirylejzę (słuchacza kierunku Technik masażysta), pozwolił nie tylko na tańce, ale i przeprowadzenie zabaw muzyczno-ruchowych, które dodatkowo podniosły nastrój i poziom integracji wśród uczestników.

Wieczorem dzieci i młodzież Ośrodka udali się na poczęstunek przygotowany przez pracowników SOSW oraz wyrazili chęć spotkania się z naszymi słuchaczami ponownie!

Emilia Florko