edytuj
Medyczno-Społeczne Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Medyczna Szkoła Policealna
im. Anny Jenke
edytuj
Technik elektroniki
i informatyki medycznej
Technik
elektroradiolog
Technik
farmaceutyczny
Asystent osoby niepełnosprawnej
Technik
masażysta
Terapeuta
zajęciowy
Higienistka
stomatologiczna
Protetyk
słuchu
Opiekunka
dziecięca
technik usług
kosmetycznych
opiekun
medyczny
opiekunka
środowiskowa
opiekun
w domu pomocy społecznej
opiekun
osoby starszej

Logowanie

Galerie fotografii

063-DSC 0109 Z okazji Dnia Dziecka Zarząd Oddziału Powiatowego TPD wspólnie z władzami Miasta Sanoka i Medyczną Szkołą Policealną /obecnieMSCKZiU/ przygotował zabawę dla 150 najmłodszych i „najwspanialszych skarbów” Sanoka.

Impreza odbyła się 01 czerwca w sali sanockiego Klubu „Górnika”. Motywem przewodnim zabawy dla wszystkich milusińskich była „Wesoła podróż za jeden uśmiech”. Główną atrakcją zabawy okazały się występy grupy „Spartan” z Zahutynia podopiecznych P. Mirosława Kaźmierczaka oraz Mażonetek z Jaćmierza pod opieką P. Pauliny Folcik - słuchaczki MSP kierunku Technik Farmaceutyczny. Perfekcyjne popisy tych dwóch formacji zebrały najwięcej  dziecięcych uśmiechów, wzbudziły zachwyt  dorosłych i gromkie brawa. Po świetnych występach nie zabrakło solowych, spontanicznych zabaw  oraz indywidualnych sprawnościowych popisów. Wszyscy uczestnicy mieli okazję brać udział w różnych grach i konkursach. Niespodzianki, wesołe zabawy z nagrodami przygotowali słuchacze Medycznej Szkoły Policealnej im. Anny Jenke w Sanoku z kierunków: Opiekunka Dziecięca oraz Terapeuta Zajęciowy. Nikt nie miał czasu „na nudę”, wszyscy bawili się doskonale -bo i zdrowo, zręcznościowo i sportowo .

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych było stoisko zorganizowane przez wolontariuszki z „Medyka”, z kierunku Technik Usług Kosmetycznych, gdzie odbywało się malowanie twarzy i kolorowych, brokatowych tatuaży.

Na pożegnanie każde dziecko otrzymało drobny upominek, soczek i coś słodkiego „tylko-dla uzupełnienia kalorii … „.

   Impreza nie byłaby tak   udana gdyby   nie  przychylność władz miasta  i sponsorów, którym w imieniu uczestników oraz organizatorów serdecznie dziękujemy.