edytuj
Medyczno-Społeczne Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Medyczna Szkoła Policealna
im. Anny Jenke
edytuj
Technik elektroniki
i informatyki medycznej
Technik
elektroradiolog
Technik
farmaceutyczny
Asystent osoby niepełnosprawnej
Technik
masażysta
Terapeuta
zajęciowy
Higienistka
stomatologiczna
Protetyk
słuchu
Opiekunka
dziecięca
technik usług
kosmetycznych
opiekun
medyczny
opiekunka
środowiskowa
opiekun
w domu pomocy społecznej
opiekun
osoby starszej

Logowanie

Galerie fotografii

9-DSC 0420-001Tradycyjnie, z okazji Dnia Dziecka Zarząd Oddziału Powiatowego TPD wspólnie z Medyczną Szkołą Policealną w Sanoku przygotował zabawę dla 120 najmłodszych obywateli Sanoka.

Impreza odbyła się w sali sanockiego Klubu „Górnika” 01 czerwca. Motywem przewodnim zabawy było promowanie zdrowego stylu życia wśród naszych „milusińskich”. Uczestnicy mieli okazję brać udział w konkursach z „warzywami i owocami w tle”. Nie zabrakło też, zabaw oraz gier sprawnościowych. Niespodzianki, wesołe konkursy i zabawy z nagrodami przygotowali słuchacze Medycznej Szkoły Policealnej im. Anny Jenke w Sanoku z kierunków: Opiekunka Dziecięca oraz Terapeuta Zajęciowy. Nikt nie miał czasu „na nudy”, wszyscy bawili się doskonale -bo i zdrowo, i sportowo .

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych było stoisko zorganizowane przez wolontariuszki z „Medyka”, z kierunku Technik Usług Kosmetycznych, gdzie odbywało się malowanie twarzy i kolorowych, brokatowych tatuaży.

Na pożegnanie każde dziecko otrzymało drobny upominek, soczek i coś słodkiego „tylko-dla uzupełnienia kalorii i na zdrowy ząbek… „.

Impreza nie byłaby tak   udana gdyby   nie   sponsorzy, którym w imieniu uczestników i organizatorów serdecznie dziękujemy. Jest to bardzo cenna pomoc przed wakacjami, gdyż zebrane środki będą przeznaczone na półkolonie letnie dla dzieci organizowane przez TPD w Sanoku.