edytuj
Medyczno-Społeczne Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Medyczna Szkoła Policealna
im. Anny Jenke
edytuj
Technik elektroniki
i informatyki medycznej
Technik
elektroradiolog
Technik
farmaceutyczny
Asystent osoby niepełnosprawnej
Technik
masażysta
Terapeuta
zajęciowy
Higienistka
stomatologiczna
Protetyk
słuchu
Opiekunka
dziecięca
technik usług
kosmetycznych
opiekun
medyczny
opiekunka
środowiskowa
opiekun
w domu pomocy społecznej
opiekun
osoby starszej

Logowanie

Galerie fotografii

Dnia 2 września 2011 w Medycznej Szkole Policealnej w Łańcucie odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2011/2012 dla Szkół Medycznych woj. Podkarpackiego. Ważnym punktem programu uroczystości było wręczenie stypendiów dla najzdolniejszej młodzieży Medycznych Szkół Policealnych z terenu województwa. Podstawowe kryterium przyznania tzw stypendium „Motywacyjnego „ – to bardzo dobre wyniki w nauce uzyskane na kolejnych semestrach nauki / nie jest to łatwe/. Powodem do dumy jest  fakt, że z Medycznej Szkoły Policealnej im. Anny Jenke w Sanoku, kolejnych 7 słuchaczek otrzymało takie „motywujące nagrody –  3 osoby z kierunku Technik Usług Kosmetycznych i po 2 osoby z : Terapeutów  Zajęciowych i Opieki   Dziecięcej
W gronie stypendystek za drugi semestr nauki znalazły się: Polańska Justyna, Bińczak Anna, Kielan Agnieszka, Cieślewicz Monika,Przybyłek Barbara,Piróg Paulina i Łach Natalia. Ambitne słuchaczki otrzymały  listy gratulacyjne z rąk Pani Wicemarszałek Anny Kowalskiej i Zarządu woj. Podkarpackiego.
Cała impreza miała charakter integracyjny dla młodzieży Szkół Medycznych Podkarpacia i przebiegała w radosnym wakacyjnym jeszcze nastroju .

H.p