edytuj
Medyczno-Społeczne Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Medyczna Szkoła Policealna
im. Anny Jenke
edytuj
Technik elektroniki
i informatyki medycznej
Technik
elektroradiolog
Technik
farmaceutyczny
Asystent osoby niepełnosprawnej
Technik
masażysta
Terapeuta
zajęciowy
Higienistka
stomatologiczna
Protetyk
słuchu
Opiekunka
dziecięca
technik usług
kosmetycznych
opiekun
medyczny
opiekunka
środowiskowa
opiekun
w domu pomocy społecznej
opiekun
osoby starszej

Logowanie

Galerie fotografii

IMG_4021Tegoroczne Mikołajki obchodziliśmy – podobnie jak w ubiegłych latach – nie tylko na terenie naszej szkoły, ale wsparliśmy również dwie zaprzyjaźnione placówki.

6. grudnia słuchacze należący do Samorządu Szkolnego, prowadzonego przez pana Bogdana Fedaka, odwiedzili mieszczący się nieopodal naszej szkoły Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy. Słuchacze I roku kierunku Technik Masażysta wcielili się w role Św. Mikołaja i jego świty i w uroczystej atmosferze rozdawali prezenty dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej. Po wręczeniu upominków słuchacze - razem z pracownikami Ośrodka - poprowadzili zabawy dla podopiecznych.

Ten sam Mikołaj nie zapomniał również o Pani Dyrektor, nauczycielach i innych pracownikach MSP. Po powrocie do naszej szkoły, ekipa Św. Mikołaja odwiedziła wszystkich obecnych w budynku pracowników i wręczyła im rózgi, przypominając, że "zawsze jest miejsce na poprawę"!

Następnego dnia słuchaczki I i II roku kierunku Opiekunka Dziecięca, pod opieką pani kier. szk. prakt. Barbary Kosz, wystawiły teatrzyk kukiełkowy, wprowadzający w uroczystość Mikołajek, dla dzieci w Żłobku Samorządowym nr 2 w Sanoku. Po występie niespodziewaną wizytę złożył Św. Mikołaj (tym razem słuchacz II roku kierunku Technik Masażysta), który po spotkaniu z całą grupą dzieci, przystąpił do indywidualnych rozmów i rozdawania prezentów. Dużo pozytywnych emocji dostarczyły dzieciom dodatkowo pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z działań naszych słuchaczy 6. i 7. grudnia 2012 roku.