edytuj
Medyczno-Społeczne Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Medyczna Szkoła Policealna
im. Anny Jenke
edytuj
Technik elektroniki
i informatyki medycznej
Technik
elektroradiolog
Technik
farmaceutyczny
Asystent osoby niepełnosprawnej
Technik
masażysta
Terapeuta
zajęciowy
Higienistka
stomatologiczna
Protetyk
słuchu
Opiekunka
dziecięca
technik usług
kosmetycznych
opiekun
medyczny
opiekunka
środowiskowa
opiekun
w domu pomocy społecznej
opiekun
osoby starszej

Logowanie

Galerie fotografii

21wosp

Medyczna Szkoła Policealna im. Anny Jenke dla Wielkiej Orkiestry Św. Pomocy

Proponuje

  • Wielki kiermasz szkolny od 10 do 14.01.2013
  • Masaż klasyczny 13.01.2013 od godz. 10 do 16
  • Zabiegi kosmetyczne twarzy i dłoni 11.01.2013 od 14-17 i 13.01.2013 od godz. 10-16
  • Zajęcia terapeutyczne dla dzieci 13.01.2013 godz. 10-1321wosp2

Medyczna Szkoła Policealna im. Anny Jenke w Sanoku już po raz kolejny włączyła się do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Słuchacze już od czwartku (10 stycznia) rozpoczęli swoje działania Wielkim Szkolnym Kiermaszem, który trwał aż do niedzieli (13 stycznia).

Wszystkie prace wystawione w kiermaszu były własnoręcznie wykonane przez słuchaczy „Medyka” z kierunku Terapeuta Zajęciowy. Rękodzieła cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających szkołę, nauczycieli a także młodzieży z innych kierunków.

Słuchaczki z kierunku Opiekunka Dziecięca chcąc mieć swój wkład w kwestowaniu na rzecz WOŚP w dniu finału zorganizowały dla dzieci zabawę terapeutyczną w budynku szkoły. Wcześniej dokładnie przygotowały scenariusz pt „Serduszkowa Korona Króla Maciusia”, oraz wszystkie niezbędne bajkowe atrybuty.

Dzieci miały okazję posłuchać bajki i wziąć udział w zajęciach plastycznych (wykonywanie koron z papieru ich ozdabianie, lepienie z masy solnej, plasteliny, malowanie, rysowanie,)-wszystko w bardzo ciekawej Korczakowskiej aranżacji.

Zabawa została zorganizowana w nawiązaniu do dzieła Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy” i przebiegała w miłej, wesołej atmosferze - dokładnie wg. słów autora Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat,

Dzieci miały również możliwość skorzystać z malowania twarzy czy zrobienia sobie tatuażu brokatowego w pracowni kosmetycznej. Słuchaczki z kierunku Technik Usług Kosmetycznych proponowały ponad to zabiegi kosmetyczne twarzy i dłoni dla odwiedzających szkołę pań i panów.

Przybyli do Medycznej Szkoły Policealnej na wspólne kwestowanie mieli także okazję skorzystać z zabiegów masażu proponowanych przez kierunek Technik Masażysta.